Niezbędnik

Drogi Gościu!

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje o naszym duszpasterstwie. Oto one:

1. Czy się kwalifikuję?

Nasze duszpasterstwo służy formacji osób w wieku postudenckim. Ukończenie studiów nie jest wymagane. Przychodzą osoby tuż po studiach, jak i starsze.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy i poznawania Pana Boga.


2. Spotkania

Mają miejsce (te oficjalne:) dwa razy w tygodniu:

 • W poniedziałki o godz. 19.00 w sali “św. Józefa” lub w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca w klasztornym chórku na mszy św. (część nieformalna przenosi się do sali “św. Józefa”). Miesięczny cykl spotkań znajdziecie na a stronie „Działania„.
  Oba miejsca zaznaczone są na mapce.
  Główna część spotkań kończy się zazwyczaj ok. 21.00, potem ci, którzy mogą, zostają jeszcze przez chwilę na części nieformalnej, czyli na herbacie i rozmowach ????
 • niedzielę staramy się wspólnie zebrać na naszej oficjalno-nieoficjalnej mszy o 17.00, po której udajemy się na naszą tradycyjną już, niedzielną herbatkę (zbiórka po mszy pod tablicą ogłoszeń przed kościołem);

3. Plany roczne

Informacje o tym, co będzie działo się w trakcie roku duszpasterskiego znaleźć możecie na stronie „Działania„.


4. Sposoby komunikacji

Są trzy:

 • Strona WWW – wszelkie informacje o najbliższych oficjalnych spotkaniach umieszczamy zawsze na naszej „Stronie głównej„.
 • Newsletter – staramy raz na tydzień wysłać wiadomość z aktualnymi istotnymi sprawami dotyczącymi naszego Duszpasterstwa. Wiadomości mogą na nią przesyłać tylko: Duszpasterz i Odpowiedzialni. Tu jest link do grupy (Uwaga: Google domyślnie proponuje opcję „Nie wysyłaj aktualizacji pocztą e-mail”/”Bez e-maili”, a więc oznacza to brak otrzymywania jakichkolwiek maili, nawet po zapisaniu się do grupy – sugerujemy szybką zmianę tego ustawienia!).
 • Forum – na nim można poczytać o oficjalnych oraz nieoficjalnych inicjatywach, a także podyskutować. Najwięcej informacji znajdziecie właśnie na naszym forum.
  Instrukcja jak zapisać się na forum (z obrazkami :D): Przewodnik


5. Więcej!

Więcej o nas (m.in. kontakt) na stronie „Organizacyjnie„.

Gotowy/gotowa na spotkanie z nami?

Serdecznie zapraszamy:)!