Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

23 maja 2016 – konferencja pt.”Wiara, rozum, absurd”

Drodzy,

Zapraszamy na spotkanie 23 maja 2016 godz. 19.00 w sali Św Józefa na którym o. Marek wygłosi konferencję zatytułowaną “Wiara, rozum, absurd”.

Od 18.30 jest możliwość adoracji IHS w kaplicy przy sali Św. Józefa. Pamiętajmy, aby wchodzić na adorację w dwóch turach – 18:30 oraz 18:45 – aby nie przeszkadzać modlącym się w środku. Następnie nieszpory.

Po zakończeniu części oficjalnej, będzie część nieoficjalna ze standardową celebracją napoju herbacianego Wink

Zapraszamy!

16 maja 2016 – poniedziałkowe spotkanie przed Jarmarkowe

Drodzy,

w zbliżający się poniedziałek 16 maja 2016 spotykamy się w celu dopięcia na ostatni guzik zabawy “Labirynt Dominika”, którą przygotowujemy na tegoroczny Jarmark.

Zaczniemy o 19.00 nieszporami, a później udamy się do Ogrodu. Uwaga! Ogród jest wyjątkowy w swoim rodzaju i dostępny raz do roku na Jarmark, dlatego jest to idealna okazja, aby napawać się dominikańską florą ogrodową zanim wkroczy tam tabun innych ludzi Wink

Przed spotkaniem jest możliwość adoracji IHS w kaplicy tuż przy sali Św. Józefa. Ze względu na ciszę i skupienie modlących się prosimy, aby wchodzić do kaplicy o 18.30 lub 18.45.

Zapraszamy!

P.S. Na zachętę we włączenie się w Jarmarkową akcję dorzucam “bonus” z tamtego roku Wink

9 maja 2016 – poniedziałkowa Msza Św.

Drodzy,

W najbliższy poniedziałek, 9 maja 2016 o godz. 19:30 w kościele głównym odbędzie się nasza duszpasterska Msza Św. Zachęcamy do siadania w prezbiterium. (Możliwość doświadczenia z bliska celebracji Mszy Św. – bezcenna.)

Od 18.00 na krużgankach będzie próba śpiewu ze szkołą śpiewu.

Dla zainteresowanych przypominamy, że o 18.45 są nieszpory z ojcami z klasztoru w kaplicy przy kościele i adoracja IHS w kościele (taka jak codziennie po Mszy o 18).

Po Mszy Św. zapraszamy na ogłoszenia i herbatę do sali Św. Józefa.

Do zobaczenia!