Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

Spotkania wakacyjne

Oficjalnie zakończyliśmy już rok postakademicki, dlatego w okresie wakacji nie będziemy zamieszczać wpisów na stronie. Latem nasze Duszpasterstwo kontynuuje spotkania w trybie towarzyskim, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych inicjatyw na forum gdzie zamieszczamy o nich ogłoszenia:

http://forum.absolwenci.sluzew.dominikanie.pl/announcements.php?aid=13

Nasze letnie spotkania odbywają się zazwyczaj w poniedziałki o godz 19:00. Serdecznie zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do naszego Duszpasterstwa :) Wakacje to świetna pora, żeby się poznać!

Maraton filmowy 4/5 07

Kinomani!

Zgodnie z zapowiedzią chcielibyśmy zaprosić Was w najbliższy piątek (4 VII) do sal Duszpasterstwa Rejs na III “nocny” maraton filmowy. Startujemy o 21:00. Koniec: w sobotę rano:). Będzie można dołączyć o dowolnej porze :).

Zasady pozostają bez zmian – prosimy, abyście przynieśli po 2-3 filmy oraz wszystko to, co uchodzi za przekąski, ale nie tylko. Maraton rozpoczniemy wspólną kolacją:). Oczywiście oglądamy wszystko:)!
Zapraszamy zarówno stałych bywalców naszych poniedziałkowych i niedzielnych spotkań, jak również pragnących dopiero do nas dołączyć – maraton będzie wspaniałą okazją, aby sie poznać:)!

Dla tych, co chcą wspólnie udać się do sal Rejsu, oglaszamy zbiórkę o 21:00 pod tablicą ogłoszeń (przy wejściu do kościoła – czekamy 15 minut).
Dołączający będą mogli nas znaleźć kierując się nastepującą mapką: http://www.forum.absolwenci.sluzew.dominikanie.pl/inne/sale_rejsu.jpg

Spotkanie 30 06

W poniedziałek- inauguracja spotkań wakacyjnych. Na początek: Pola Mokotowskie, frisbee + grill i rozmowy w Lolku :-) Zbiórka przy pubie Zielona Gęś, o godz. 19:00.

Niedziela- Msza o 17:00, potem: „To lubię”.

 

Przybywajcie!