Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

23 kwietnia – poniedziałkowe spotkanie

Cześć!
W najbliższy poniedziałek spotkamy się o 19:00 na Nieszporach, adoracji oraz Lectio Divina. Rozważane będą fragmenty z niedzieli 29.04:
1. czytanie (Dz 9, 26-31); Psalm (Ps 22 (21), 26b-27. 28 i 30ab. 30c-32); 2. czytanie (1 J 3, 18-24); Ewangelia (J 15, 1-8)
 
Przynieśmy ze sobą Pismo Św./ teksty. Prosimy żeby na spotkaniu pojawił się przynajmniej 1 odpowiedzialny każdej grupki albo osoba wyznaczona do prowadzenia Lectio. O przygotowanie Nieszporów prosimy grupę I św. Rity. Przypominamy, że czytania na jutrzejszej “17-tce” przypadają grupie VI św. Ludwika Bertranda.
Pozdrawiamy,
Ola i Tomek

9 kwietnia – poniedziałkowe spotkanie

Kochani!
W najbliższy poniedziałek spotykamy się na Mszy Św. Msza, jak zawsze odbędzie się w chórku klasztornym o g 19:00. By piękniej uwielbiać Pana wcześniej zapraszamy na wspólną próbę śpiewu o g. 18:20. O przygotowanie czytań i psalmu, no i później oczywiście tradycyjnej już herbatki prosimy grupę VI św. Ludwika Bertranda.

Do zobaczenia w poniedziałek!
Ola i Tomek

19 marca – poniedziałkowe spotkanie

Kochani!!!

Przed Nami imieniny Świętego Józefa, w poniedziałek spotykamy się o 19.00 w kaplicy na Nieszporach, po których pomodlimy się do Naszego patrona. Po modlitwie podczas agapy będzie okazja do spotkania się, porozmawiania przy herbatce, smakołykach i różnościach o które prosimy Was, żebyście zabrali ze Sobą.

O pomoc w przygotowaniach do spotkania prosimy grupkę Piotra Jorgio Frassati’ego. (Mała przypominajka dla grupki II o przeczytanie czytania w Nd 18.03).

Ściskamy i do zobaczenia!
Ola&Tomek