Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

17 października 2016 – poniedziałkowe spotkanie

Drodzy,

W najbliższy poniedziałek 17 października o 19:00 zapraszamy Was na spotkanie w Sali św. Józefa na Służewie, rozpoczęte wspólnymi nieszporami. Zapraszamy do zgłaszania się do czytań / recytacji / śpiewów w trakcie nieszporów. Opanowanie ich nie jest trudne, a pomagamy w ten sposób sobie i innym lepiej wysławiać Pana Boga. Jak w ostatni poniedziałek, kilka minut przed nieszporami będziemy się krótko szkolić w tej formie modlitwy.

Po powrocie z nieszporów do sali św. Józefa przez ok. 5 minut pomodlimy się spontanicznie modlitwą uwielbienia / podziękowania / prośby . Rozpoczną odpowiedzialni, ale każdy jest zaproszony do krótkiego włączenia się w modlitwę. Następnie wysłuchamy konferencji Ojca Norberta.

Nieszpory poprzedzone będą adoracją Pana Jezusa w Eucharystii od 18:30 w kaplicy obok Sali św. Józefa. Wejścia na adorację o 18:30 i 18:45.

Do zobaczenia!

10 października 2016 – poniedziałkowe spotkanie

Drodzy,

W najbliższy poniedziałek 10 października 2016 o 19:00 zapraszamy Was na spotkanie w Sali św. Józefa na Służewie, które tradycyjne rozpoczniemy wspólnymi nieszporami. Zapraszamy do zgłaszania się do czytań / recytacji / śpiewów w trakcie nieszporów. Opanowanie ich nie jest trudne, a pomagamy w ten sposób sobie i innym lepiej wysławiać Pana Boga. W razie potrzeby chętnie przeszkolimy kilka minut przed nieszporami.

Zmianą, która wprowadzimy w tym roku, będzie krótka (ok. 5 min.) spontaniczna modlitwa uwielbienia / podziękowania / prośby po powrocie z nieszporów do sali św. Józefa. Zainicjujemy ją jako odpowiedzialni, a każdy z Was jest zaproszony do krótkiego włączenia się. Następnie wysłuchamy konferencji Ojca Marka.

Od 18:30 w kaplicy obok Sali św. Józefa będzie możliwość adoracji Pana Jezusa w Eucharystii. Pamiętajmy, aby wchodzić na adorację w dwóch turach – 18:30 oraz 18:45 – aby nie przeszkadzać modlącym się w środku.

Zapraszamy!

3 października 2016 – poniedziałkowe spotkanie

Drodzy,

Pierwsze spotkanie w ramach nowego roku post-akademickiego odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 3 października o 19:00. Spotkamy się na furcie klasztoru na Służewie, by przejść do chórku klasztornego na wspólne przygotowanie pieśni mszalnych i eucharystię o 19:30 tamże. Po Mszy Św. krótkie spotkanie powitalne w sali św. Józefa.

Do zobaczenia!