Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

19 lutego – poniedziałkowe spotkanie

Kochani!
W poniedziałek spotkamy się na Nieszporach w kaplicy o godz. 19.00 i Adoracji Najświętszego Sakramentu. Później spotkanie w małych grupkach na Lectio Divina, pamiętajcie prosimy o zabraniu Pisma Świętego ze sobą, po spotkaniu herbatka (przypominajka dla grupki Wszystkich Świętych i Katarzyny Sieneńskiej).

Pozdrawiamy ciepło,
Ola i Tomek

12 lutego – poniedziałkowe spotkanie

Kochani!
W najbliższy poniedziałek 12.02 o g. 19:00 odbędzie się Msza Św. w chórku klasztornym. Bezpośrednio po Mszy nasza koleżanka podzieli się z nami swoim świadectwem wiary. Aby zaśpiewać jeszcze piękniej niż zazwyczaj spotykamy się o g. 18:30 na wspólnej próbie.

O przygotowanie oprawy i tradycyjnej już herbatki prosimy grupę św. Franciszka z Asyżu.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim grupkom za zaangażowanie w nasze spotkania: przygotowanie i sprzątanie sali, przyrządzenie hektolitrów już herbaty i poczęstunku oraz oprawę Nieszporów i Mszy. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!

Do zobaczenia,
Ola i Tomek

5 lutego – poniedziałkowe spotkanie

Kochani,
w poniedziałek spotykamy się na modlitwie o godzinie 19.00. Rozpoczniemy Nieszporami, następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu (grupko św. Joanny Beretty Moli, prosimy Was o przygotowanie Nieszporów i herbatki).

Po Adoracji będziemy uczestniczyli w konferencji zaproponowanej przez Ojca Emila. Przybędzie do Nas znany nam już gość o. Tomasz Gałuszka, który przedstawi Nam temat: “Czy możemy doświadczyć Boga?”.

Za tydzień wspólna Msza Święta (grupka Św. Franciszka z Asyżu).

Pozdrawiamy ciepło!!!
Ola i Tomek