Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

27 października – spotkanie biblijne Lectio continua

W najbliższy poniedziałek – spotkanie biblijne Lectio continua, czyli: “W szkole Koheleta
i Jakuba” (zabierzcie ze sobą Pismo Święte).
Spotykamy się w Sali Św. Józefa o godz. 19:00 i rozpoczynamy Nieszporami.

Dla chętnych: od 18:30 w Kaplicy (tuż przy Sali Św. Józefa) będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Ponieważ ciągły ruch osób przeszkadza w modlitwie mamy prośbę, aby wchodzić jedynie o 18:30 lub 18:45.

Zapraszamy!

20 października – nocne czuwanie, msza, spotkanie Grupy Maryjnej

W poniedziałek – 20 października zaczynamy wyjątkowo wcześnie – nasza grupa została zaproszona do współudziału w animacji nocnego czuwania modlitewnego z okazji nawiedzenia Parafii Św. Dominika przez Obraz-Ikonę Pani Jasnogórskiej. Czuwamy od 1 w nocy do 3 nad ranem. Wcześniej, o północy, zapraszamy do udziału w Pasterce Maryjnej w intencji powołań. Ponieważ wielu z nas będzie wtedy wracać z Jamnej, więc weźcie to pod uwagę z punktu widzenia logistycznego. Nasza sala (oraz sala obok z kanapami i materacami) będzie dostępna od wieczora w niedzielę do poniedziałku rano. Można przyjechać z Jamnej od razu do klasztoru i tam zanocować. Informacje o szczegółach czuwania znajdziecie już na naszym forum, a szczegółowy program wydarzeń związanych z nawiedzeniem odnajdziecie tutaj.
Potem (czyli nadal w poniedziałek) o 18:00 wieczorem, zamiast regularnego spotkania spotykamy się w czasie Mszy świętej na zakończenie nawiedzenia. Po Mszy św. zapraszamy chętnych do Sali Św. Józefa na spotkanie informacyjno rekrutacyjne dla Grupy Maryjnej.

Zapraszamy!

13 października – spotkanie biblijne

Zapraszamy na kolejne spotkanie Duszpasterstwa Absolwentów.

W najbliższy poniedziałek – spotkanie biblijne czyli lectio divina (zabierzcie ze sobą Pismo Święte). Spotykamy się w naszej nowej Sali Św. Józefa o godz. 19:00 i rozpoczynamy Nieszporami. Jak odnaleźć miejsce spotkania? Jest ono w pobliżu Dolnego Kościoła, drogę zaznaczono na mapce.

Dla chętnych: od 18:30 w Kaplicy (tuż przy Sali Św. Józefa) będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu.  Ponieważ ciągły ruch osób przeszkadza w modlitwie mamy prośbę, aby wchodzić jedynie o 18:30 lub 18:45.

Wkrótce wybieramy się na wyjazd integracyjny, więcej informacji w odpowiednim wątku na naszym forum, w części dostępnej po zalogowaniu. Zachęcamy do zalogowania się oraz dyskusji w tej i w innych sprawach.

Do zobaczenia!