Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

9 maja 2016 – poniedziałkowa Msza Św.

Drodzy,

W najbliższy poniedziałek, 9 maja 2016 o godz. 19:30 w kościele głównym odbędzie się nasza duszpasterska Msza Św. Zachęcamy do siadania w prezbiterium. (Możliwość doświadczenia z bliska celebracji Mszy Św. – bezcenna.)

Od 18.00 na krużgankach będzie próba śpiewu ze szkołą śpiewu.

Dla zainteresowanych przypominamy, że o 18.45 są nieszpory z ojcami z klasztoru w kaplicy przy kościele i adoracja IHS w kościele (taka jak codziennie po Mszy o 18).

Po Mszy Św. zapraszamy na ogłoszenia i herbatę do sali Św. Józefa.

Do zobaczenia!

2 maja 2016 – spotkanie integracyjne

Drodzy

W czasie sielankowego nastroju pojawiającego się wraz z początkiem maja, zapraszamy na spotkanie trochę inne niż wszystkie inne Smile Tym razem stawiamy na integrację. Zachęcamy do wspólnej gry i zabawy. W miarę możliwości weźmy ze sobą piłki, skakanki, frisbee, zestaw młodego badmintonisty Cool i cokolwiek innego co przyjdzie nam do głowy.

Spotykamy się 2 maja 2016 o godz. 18.30 przy Pubie “Zielona Gęś” (nieopodal Pola Mokotowskiego, przy wejściu/wyjściu do Metra M1 Pole Mokotowskie).

Do zobaczenia!

25 kwietnia 2016 – poniedziałkowe spotkanie

Drodzy,

W zbliżający się poniedziałek, 25 kwietnia 2016 o godz 19.00 w sali Świętego Józefa odbędzie się spotkanie biblijne – lectio divina. Pamiętajmy, aby wziąć ze sobą Pismo Święte.

Przed spotkaniem jest możliwość adoracji IHS w kaplicy tuż przy sali Św. Józefa. Ze względu na ciszę i skupienie modlących się prosimy, aby wchodzić do kaplicy o 18.30 lub 18.45. Następnie nieszpory.

Jarmark Dominikański zbliża się wielkimi krokami, dlatego Marta i Przemek przedstawią nam pomysły i cele do zrealizowania na tą uroczystość. Każda para rąk jest na wagę złota, za równo przed Jarmarkiem jak i w trakcie Smile Zbierajmy więc siły i chęci do zaangażowania się w te dzieło.

Zapraszamy!