Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

25 czerwca – poniedziałkowe spotkanie

Kochani,
w poniedziałek odbędzie się nasz długo wyczekiwany dabsowy grill. Będzie to oficjalne zakończenie naszego roku postakademickiego 2017/2018!
Jaki jest plan na ten wieczór?

Spotykamy się o 17:30 w naszej sali św. Józefa, gdzie zbierzemy potrzebne rzeczy, przygotujemy jedzenie i zaniesiemy je do ogrodu. Kto może niech przyjdzie wcześniej, ponieważ czeka nas sporo pracy.

O 18:15 próba śpiewu i o 18:30 msza w chórku klasztornym. O przygotowanie czytań i psalmu prosimy – już po raz ostatni – grupę III Wszystkich Świętych.

Po mszy przejdziemy do ogrodu. Nastąpi ogłoszenie nowych Odpowiedzialnych na sezon 2018/2019, będą także krótkie (?) podziękowania, przytulaski i grill. Iwonka przygotowała plik Excela, KLIKNIJTUTAJ gdzie możemy wpisywać, co zamierzamy przynieść. Póki co, jest bardzo mało zadeklarowanego mięsa i napoi. Zatem MOCNO zachęcamy do przynoszenia tego, czym będziemy chcieli podzielić się przy wspólnym stole.

Pozdrawiamy przeserdecznie,
Jeszcze Wasi Ola & Tomek

18 czerwca – poniedziałkowe spotkanie

Kochani!!!

Wakacje w Duszpasterstwie już za chwilę, zanim jednak tak się stanie, spotkamy się tradycyjnie w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00, przypominamy grupce Piotra Jorgio Frassatiego o przygotowaniu Nieszporów i herbatce. Po nieszporach będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Później spotykamy się w salce i podsumujemy Nasz rok duszpasterski. Będziemy rozmawiali o tym co było i co Nas czeka. Będzie okazja do dyskusji, zabrania głosu i wymiany spostrzeżeń.

Będzie to również czas na wybór nowych odpowiedzialnych na kolejny rok w Duszpasterstwie, zastanówcie się nad propozycją nowych kandydatów, przemyślcie, pomódlcie się w tej intencji, po przedstawieniu kandydatur będzie czas na oddanie Swojego głosu. Dla osób, których nie będzie na spotkaniu, będzie możliwość zagłosowania wysyłając głos na odpowiedzialni.dabs@gmail.com do środy 20.06 do godz. 24.00.

Ściskamy i do zobaczenia!!!
Ola i Tomek

 

11 czerwca – poniedziałkowe spotkanie

Cześć DAbsowicze!

W poniedziałek obejrzymy polecony przez o. Emila dokument: “Kumare. Guru dla każdego“. Spotykamy się na Nieszporach o 19:00, później adoracja, film i jeżeli starczy sił, i czasu to dykusja.

O przygotowanie sali pod salę kinową 🙂 i herbatki prosimy grupę IV św. Joanny Beretta Molla.

Do zobaczenia,
Ola&Tomek