Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

30 stycznia – spotkanie z gościem – liturgia Triduum Paschalnego

W Wielkim Tygodniu spotkanie w Sali Św. Józefa zaczynamy o godzinie 19:00, tym razem spotkanie z gościem, który opowie nam o liturgii Triduum Paschalnego

Wcześniej, tego samego dnia, już od 18:30 w Kaplicy (tuż przy Sali Św. Józefa) jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Ponieważ ciągły ruch osób przeszkadza w modlitwie mamy prośbę, aby wchodzić jedynie o 18:30 lub 18:45.

Przypominamy również, że do naszej dyspozycji jest kuchnia, w której można zrobić sobie pyszną, gorącą herbatę!

Zapraszamy!

Poniedziałkowe spotkanie 23 marca

Spotkanie w Sali Św. Józefa zaczynamy o godzinie 19:00, wspólnie obejrzymy film poświęcony Maryi. Natomiast już od 18:30 w Kaplicy (tuż przy Sali Św. Józefa) jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Ponieważ ciągły ruch osób przeszkadza w modlitwie mamy prośbę, aby wchodzić jedynie o 18:30 lub 18:45. Przypominamy również, że do naszej dyspozycji jest kuchnia, w której można zrobić sobie pyszną, gorącą herbatę! Zapraszamy!

16 marca – W szkole Koheleta i Jakuba

W najbliższy poniedziałek – spotkanie biblijne Lectio continua, czyli: “W szkole Koheleta
i Jakuba” (zabierzcie ze sobą Pismo Święte).
Spotykamy się w Sali Św. Józefa o godz. 19:00 i rozpoczynamy Nieszporami.

Od 18:30 w Kaplicy (tuż przy Sali Św. Józefa) jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Ponieważ ciągły ruch osób przeszkadza w modlitwie mamy prośbę, aby wchodzić jedynie o 18:30 lub 18:45.

Zapraszamy!