Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

08 lutego 2016 – poniedziałkowe spotkanie

Drodzy,

W poniedziałek 08.02.2016 o godz. 19.00 w naszej sali Św. Józefa, ojciec Norbert przybliży nam kolejne biblijne spotkanie Jezusa. Kogo tym razem spotka Jezus? Odpowiedzi na to oraz na inne pytania dowiecie się już w poniedziałek 😉

Od 18.30 możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy tuż przy sali Św. Józefa. Ponieważ ciągły ruch osób przeszkadza w modlitwie mamy prośbę, aby wchodzić jedynie o 18:30 lub 18:45. Następnie nieszpory.

Po zakończeniu części oficjalnej, ogłoszenia i herbatka :)

Do zobaczenia!

1 lutego 2016 – poniedziałkowe spotkanie

Drodzy,

W najbliższy poniedziałek, 1 lutego 2016 o 19.30 widzimy się w górnym kościele na Mszy Świętej. Wcześniej próba śpiewu razem ze szkołą śpiewu, która będzie miała miejsce na krużgankach (sala będzie bardziej określona pewnie tuż przed próbą) o 18.00. Zachęcamy do włączenia się we wspólny śpiew.

Po Mszy zapraszamy na ogłoszenia i herbatkę do sali Św. Józefa.

Do zobaczenia! :)

25 stycznia 2016 – poniedziałkowe spotkanie

Drodzy,

w zbliżający się poniedziałek, 25 stycznia, zapraszamy na spotkanie z gościem – panią Danutą Rossman. Harcerka Szarych Szeregów, łączniczka w batalionie Zośka, uczestniczka Powstania Warszawskiego. Bliska znajoma Rudego, Alka, Zośki. Ale przed wszystkim bardzo serdeczna, otwarta i mądra osoba.
Zamieszczam link dla tych, którzy chcą jeszcze przed spotkaniem poznać panią Danutę. Wink

Zaczynamy o 19:00 w sali Św. Józefa, tym razem bez nieszporów, ale z możliwością adoracji Najświętszego Sakramentu o 18:30 w kaplicy tuż przy sali Św. Józefa. Ponieważ ciągły ruch osób przeszkadza w modlitwie mamy prośbę, aby wchodzić jedynie o 18:30 lub 18:45.

Do zobaczenia!