W najbliższy poniedziałek zapraszamy na forum DAbs. W ramach forum podyskutujemy o działalności duszpasterstwa w kończącym się roku formacyjnym oraz wnioskach, pomysłach i usprawnieniach na kolejny rok, a także wyłonimy kandydatów na nowych odpowiedzialnych. Poprzedzi je msza św. o Duchu Świętym, na której będziemy prosić o Jego światło przy dyskusji wyborze nowych odpowiedzialnych. 

Gorąco zachęcamy do włączenia się do obrad! Warto wcześniej przygotować swoje przemyślenia i pomysły, tak żeby debata była jak najbardziej owocna. Prosimy Was o zastanowienie się, o czym chcielibyście powiedzieć – co dobrego było w bieżącym roku, co należałoby poprawić i jakie zmiany można wprowadzić dla lepszego funkcjonowania duszpasterstwa. Dyskusja będzie moderowana, a wszystkie postulaty zostaną spisane, tak żeby mogli z nich skorzystać przyszli odpowiedzialni.

Prosimy też o przemyślenie kogo chcielibyście widzieć w roli odpowiedzialnych. Po obradach nastąpi zgłoszenie kandydatek i kandydatów na nowych odpowiedzialnych. Kandydat może zgłosić się sam lub zostać zgłoszony przez uczestnika spotkania – w tym drugim wypadku wymagana jest zgoda zgłaszanego kandydata na udział w wyborach.

Przypominamy, że wybory odbywają się drogą elektroniczną a prawo do głosowania ma każda osoba, która zapisana jest do grupy lectio divina. Formularz do głosowania prześlemy mailem.

Plan spotkania:

  • adoracja o 18:45 (wejście 18:45 i 19:00),
  • 19:15 msza święta o Duchu Świętym w Kaplicy Przemienienia Pańskiego,
  • forum i zgłaszanie kandydatów na odpowiedzialnych (sala nr 8).

Po spotkaniu zapraszamy na herbatę w sali św. Józefa!