Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

Wydobywanie dźwięków na Kole:D

W najbliższa sobotę (29.III.2014 r.) wybieramy się na Koło, gdzie dla/z Towarzystwem Pomocy Gluchoniewidomym będziemy wspólnie śpiewać. Start o 11:00. Kierujcie się, proszę, do dolnego kościoła, a dokładniej rzecz biorąc do dolnego kościoła Parafii pw. Św Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny ( http://goo.gl/maps/XQKQ6 – ach, ten św. Józef:).

Dzień wcześniej – czyli, jeśli dobrze liczę – w piątek, mamy probe. Ta odbędzie się dzięki gościnności Kasi K. Zbieramy się o 17:45 na środku peronu stacji metra Służew (czekamy 10 minut). Następnie udamy się do mieszkania naszej Gospodyni:). Osoby, które z jakiś względów, nie będę w stanie dojechać na czas, mogą o tym poinformować mailowo Szefowa ( [email protected] ). Odwdzięczy się ona, prawdopodobnie, adresem:P. Przy czym, starajcie się, proszę, w miarę możliwości, dotrzeć na czas (znając nas, to chwile zajmie zanim się zbierzemy i zaczniemy śpiewanie, ale jak już zaczniemy… to tylko cisza nocna będzie w stanie nas powstrzymać:P!).

Pamiętajcie, ze nasze śpiewanie to tez pewna forma wielkopostnej modlitwy nawet, jeśli nie wszystkim (czytaj: Tomkowi:P) dane jest robić to perfekcyjnie. Bo to również, a może przede wszystkim, spotkanie i przebywanie z drugim człowiekiem:). Miejcie to, proszę, na uwadze, gdy najdą Was myśli: ja to nie umiem, innym lepiej to wychodzi itd.:). Będzie dobrze:)!

Info o najbliższym spotkaniu znajduje się poniżej.