Feedy RSS:Wpisy

Jesteś Nowa/Nowy?

Nie wiesz od czego zacząć?

> Wszystko w Niezbędniku <

Nasz Patron - św. Józef

> Więcej tutaj <

Archiwum

Maraton filmowy:D!

Kinomani!

Zgodnie z zapowiedzią chcielibyśmy zaprosić Was w najbliższy piątek (21 II) do sal Duszpasterstwa Rejs na II “nocny” maraton filmowy. Startujemy o 21:00 (pragnący przyjść później proszeni są o kontakt – więcej poniżej). Koniec: tym razem w sobotę rano:). Będzie można dołączyć o dowolnej porze:).

Zasady pozostają bez zmian – prosimy, abyście przynieśli po 2-3 filmy oraz wszystko to, co uchodzi za przekąski, ale nie tylko. Maraton rozpoczniemy wspólna kolacja:). Oczywiście oglądamy wszystko:)!

Dotychczasowe propozycje:
a. Jeszcze dalej niż północ (Bienvenue chez les Ch’tis) – komedia
b. Helikopter w ogniu (Black Hawk Down) – dramat wojenny
c. Star Wars

Zapraszamy zarówno stałych bywalców naszych poniedziałkowych i niedzielnych spotkań, jak również pragnących dopiero do nas dołączyć – maraton będzie wspaniała okazja, aby się poznać:)!

Dla tych, co chcą wspólnie udać się do sal Rejsu, ogłaszamy zbiórkę o 21:00 pod tablica ogłoszeń (przy wejściu do kościoła – czekamy 15 minut). Dołączający będą mogli nas znaleźć kierując się następująca mapka: http://www.forum.absolwenci.sluzew.dominikanie.pl/inne/sale_rejsu.jpg .

Osoby, które planują przyjść później proszone są o poinformowanie o tym Marty. Via mail: [email protected] (Organizatorka czeka na Wasze wiadomości do piątku [21.II] do godziny 15:00). Jest to niezwykle istotne, bowiem mamy zwyczaj zamykania drzwi do sal Rejsu, które notabene znajdują się na innym pietrze. A wiec pukania na bank nie usłyszymy, walenia również – dlatego trzeba się zapowiedzieć wcześniej:P. Na wszelki wypadek podaje, awaryjnie, swój drugi numer: +48 797 799 636 (będzie działał od 18:00 w piątek). Pamiętajcie jednak, ze będziemy w piwnicy. Z doświadczenia wiem, ze nie mam tam zasięgu. Jeśli nie będę wiedział wcześniej, ze ktoś planuje do nas dotrzeć o jakiejś konkretnej godzinie, są nikle szanse, ze uda mi telefon odebrać (może jak powieje silniejszy wiatr:P). Innymi słowy, musimy wiedzieć (Marta i ja) kiedy mamy wystawiać ręce z komórką za okno:). Inaczej nie uda się nawiązać kontaktu. Miejsce to proszę na uwadze:).

Info o najbliższym poniedziałku znajduje się poniżej.